درباره ما

در سال 1397، موسسه فرهنگی و هنری باتاب اندیش هوشمند فعالیت خود را آغاز کرد.

باتاب با تلاش و پشتکار، در همان ابتدای فعالیت طی سالهای پیش توانست بیش از 20 همایش، سمینار، اجلاس و ورکشاپ هایی با حضور 500 شرکت کننده برگزار نماید .

به مرور زمان در میان موسسه های ایران جزء پرکارترین ها مطرح و رفته رفته با اضافه شدن واحد بازاریابی و بازرگانی، مجموعه بزرگ تر شد.
با توجه به درخواست های مکرر شرکت کننده ها در همایش های پیشین موسسه برآن شد که دوره های همایش را تمدید و با حضور اساتید برجسته کشور، سخنرانان و همچنین دعوت روسای اصناف موجبات رضایتمندی شرکت کنندگان را فراهم نماید.
باتاب به عنوان مشاور تبلیغاتی صنوف گوناگون، با تکیه بر نیروهای خلاق و خدمات گوناگون به بالاترین سطح مشتری مداری رسید.

باتاب و شرایط وخیم کرونا ….

در ابتدای سال 99 همزمان با شیوع بیماری کرونا باتاب با برگزاری وبینارهای تخصصی در تمامی زمینه ها و همچنین برگزاری همایش ها و اجلاس های متعد با رعایت پروتکل های بهداشتی و مورد تایید ارگان های مرتبط و اماکن، با قدرت مضاعف توانست به فعالیت خود ادامه دهد که در ادامه به برخی از همایش های شاخص باتاب می پردازیم.

از جمله افتخارات در این زمینه:

  • برگزاری جشنواره بانوی سرزمین من در سالهای متمادی بوده و سومین دوره جشنواره در سالن همایش های برج میلاد برگزار گردید و علاوه بر رضایتمندی شرکت کننده ها و استقبال بی نظیر اخبار جشنواره نیز در رسانه های ملی منتشر گردید .
  • برگزاری چهار دوره اجلاس چابک سازی بنگاه های اقتصادی طی سالهای متوالی یکی از دیگر رویدادهای مهم این موسسه بود . آخرین دوره این اجلاس در سالن همایش های مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد و به دلیل استقبال بی نظیر شرکت کننده ها بازتاب گسترده ای در سطح کشور و همچنین اخبار آن از رسانه های ملی نیز منتشر گردید .
  • برگزاری سه دوره اجلاس در خصوص صنعت املاک و مستغلات از دیگر افتخارات این موسسه می باشد که توانست با حضور اساتید مجرب در هر دوره اخبار همایش را در سطح کشور منتشر نماید . اولین دوره این صنعت با مشارکت کشور عمارات (دبی) ، دومین دوره با مشارکت کشور ترکیه ، سومین دوره با مشارکت کشور کانادا بود که با استقبال بی نظیری از شرکت کنندگان مواجه شد و این موسسه بر آن است بزرگترین رویداد را با برگزاری چهارمین دوره اجلاس یکصد برند برتر ایران در سال 1401 رقم بزند.
  • برگزاری دوره های متوالی صنعت مد و پوشاک که در سال اول به صورت وبینار برگزار گردید و پس از استقبال بی نظیر و درخواست های مکرر شرکت کنندگان در سال های بعدی به صورت همایش هر ساله برگزار می گردد.

در حال حاضر باتاب اندیش هوشمند با عزمی راسخ و قدرتمندتر از سابق در راستای تحقق اهداف خود تلاش می نماید تا در این زمینه موفق باشد.

جواهر غافلی

بنیانگذار موسسه باتاب اندیش هوشمند