مصاحبه خبری با مدیرعامل موسسه باتاب اندیش

  • 13 شهریور 1401
  • 301 نفر
  • بدون نظر

باتاب اندیش بنیانگذار جشنواره بانوی سرزمین من
جشنواره بانوی سرزمین من هرساله در تاریخ 30 بهمن ماه با حضور اساتید و کارشناسان مطرح در حوزه های مختلف و با همت گروه باتاب اندیش هوشمند با مدیریت جواهر غافلی برگزار می شود.
به گزارش اکونا پرس مدیرعامل مجموعه باتاب اندیش در ارتباط با فلسفه شکل گیری جشنواره بانوی سرزمین من گفت: در سال 1398 ایده برگزاری این جشنواره با هدف ایجاد بستری مناسب برای نمایش توانمندی های بانوان داده شد.
وی افزود: حضور در این جشنواره ها سبب افزایش اعتماد به نفس و انگیزه برای شرکت در فستیوال ها و جشنواره های بزرگ تر می شود که می توانند آثار و محصولات خود را در معرض داوری قرار دهند.
غافلی ادامه داد :بر این اساس نخستین جشنواره بانوی سرزمین من در 30 بهمن ماه 1398 با حضور 4 گروه و 12 فصل برگزار که خوشبختانه با استقبال خوبی نیز همراه شد.
وی ضمن تشکر از حضور داوران و سخنرانان توانمند در این جشنواره گفت:مجموعه باتاب اندیش مفتخر است،
که سومین جشنواره بانوی سرزمین من را در یکم اسفند ماه 1400 با حضور یک هزار بانوی توانمند و فعال در عرضه های مختلف و در 14 کارگروه را برگزار کردیم.
که در این جشنواره بیش از 1500 آثار توسط داوران از 25 تا 27 بهمن ماه داوری و آثار 50 نفر از منتخبین اعلام شد.
مدیرعامل مجموعه باتاب اندیش هوشمند در انتها ضمن نوید برگزاری چهارمین جشنواره بانوی سرزمین من گفت: هرساله این جشنواره شاهد تغییرات و پیشرفت های بسیار چشمگیری است.
امیدواریم که در چهارمین دوره این جشنواره 6 کار گروه در حوزه های مختلف اضافه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *